Zamów teraz

Elcomsoft System Recovery

Elcomsoft System Recovery przywraca dostęp do kont systemu Windows, w tym kont lokalnych, sieciowych i kont Microsoft Account. Resetuje i odzyskuje oryginalne hasła oraz przypisuje uprawnienia administracyjne do dowolnego konta użytkownika. Program dostarczany jest wraz z licencjonowanym środowiskiem Windows PE do uruchamiania z dysku zewnętrznego.

Wybierz typ licencji/edycję

Standard Edition

$ 99

Wersja standardowa oferuje szybki i łatwy sposób resetowania haseł do lokalnych kont Windows i Microsoft Account. Produkt jest częścią środowiska rozruchowego systemu Windows PE, ma szeroką kompatybilność sprzętową i zapewnia dostęp do znanego interfejsu GUI systemu Windows. Standard edition jest dostarczana bez funkcji odzyskiwania oryginalnych haseł. Nie obsługuje również wyodrębniania kont usługi Active Directory.

Professional Edition

$ 299

Profesjonalna edycja produktu obejmuje wszystkie funkcje standardu. Ponadto możliwe jest przywrócenie oryginalnych haseł i obsługa Active Directory, co pozwala zresetować hasła do kont AD, w tym konta administracyjnego.

Ta edycja obsługuje komputery z systemem Windows Server, dodano możliwość natychmiastowego odzyskiwania haseł do niektórych kont ukrytych i specjalnych (IUSR, HelpAssistant itp.) Proste i krótkie hasła można przywrócić za pomocą predefiniowanych ataków.

Wersja Professional zawiera także edytor bazy danych SAM i dostępna jest możliwość przypisywania uprawnień administratora każdemu użytkownikowi.

Wersja Professional jest licencjonowana do użytku komercyjnego.

Cena nie zawiera podatku od sprzedaży

Do zapłaty
$ 208,95

$ 120,00