ZAMÓW TERAZ


Advanced PDF Password Recovery

Advanced PDF Password RecoveryProgram, który pomoże usunąć ograniczenia z plików PDF chronionych hasłem właściciela. Przy ustawieniu tego hasła można wprowadzić zakaz wydruku pliku, wprowadzenia zmian, wyróżnienia tekstu I kopiowania go do schowka. Wszystkie te ograniczenia można usunać za pomocą APDFPR, nawet nie znając hasła właściciela. Obsługiwane są wszystkie wersje Adobe Acrobat, łącznie z ostatnimi z 128-bitowym kluczem szyfrowania. Program również może konbwertować pliki formatu Kinko Document (KDF) do PDF, usuwając wszelkie ograniczenia.
Please, select the Program Edition/License:


 
Podstwowa wersja programu, dzięki tej wersji mozna pozbyć się wszystkich ograniczeń z dokumentu zabezpieczonych Owner-hasłem. Program nie jest przeznaczony do usunięcia ograniczeń z dokumentów zabezpieczonych User-hasłem, jeżeli to hasło nie jest znane.
 
 
Wersja Professional umożliwia odnalezienie Hasła użytkownika i usunąć z dokumentu wszystkie ograniczenia. Dodatkowo program umożliwia odnalezienie 40-bitowego klucza kodowania ( gwarantowane odkodowanie dokumentu bez względu na to jak bardzo jest skomplikowane hasło)w kilka dni. Algorytmy odnajdywania haseł i kluczy optymalizowane pod nowoczesne procesory Intel Core 2 Duo.
 
 
Wesrja Enterprice posiada możliwości wersji Standard i Professional. Oprócz tego program zawiera unikatowy algorytm wyszukiwania klucza kodowania, który pozwala na odnależienie klucza dosłownie w kilka minut. Program dostarczny na DVD.
 Quantity:
Support & Upgrades:

This product may recover strong complex passwords that cannot be recovered instantly. You may use dictionaries to speed-up the recovery process. Basic dictionaries are included in the program distribution. Additional dictionaries are available for purchase and immediate download.

Yes, I want to purchase additional dictionaries ($ 9.95)


Yes, I would like to subscribe to Elcomsoft mailing list and receive the latest news and offers

Please enter your coupon code (if available):