Zamów teraz

Advanced Office Password Breaker

Łamanie haseł i odblokowywanie dokumentów zamiast długotrwałego odzyskiwania. Advanced Office Password Breaker efektywnie odblokowuje chronione hasłem dokumenty Microsoft Word i arkusze kalkulacyjne Excel. Potrzebujesz odblokować dokumenty jeszcze szybciej? Przyspiesz proces używając wieloprocesorowych lub wielordzeniowych systemów albo kilku komputerów i uzyskaj dane niemal natychmiast.

Wybierz typ licencji/edycję

Standard Edition

$ 99

Standard Edition - ograniczona wersja AOPB przeznaczona do użytku domowego. Program może działać tylko na jednym procesorze (lub rdzeniu), nawet jeśli jest ich więcej, i nie pozwala na uruchamianie wielu kopii programu.

Professional Edition

$ 199

Ta wersja jest najbardziej zrównoważonym rozwiązaniem do użytku zarówno w domu, jak i w biurze. Program może działać na komputerach z jednym, dwoma i czterema procesorami, w tym Intel Core 2 Duo/Quad/Extreme i Xeon, oraz AMD Athlon X2.

Enterprise Edition

$ 399

Jest to najpotężniejsza wersja AOPB, zaprojektowana do użytku w przedsiębiorstwach i kryminalistyce. Obsługuje systemy wieloprocesorowe (do 32 procesorów) i ataki wykorzystujące Rainbow table - specjalne wstępnie obliczone tabele, które nawet na wolnych komputerach mogą odszyfrować około 99,5% dokumentów Worda nie w ciągu kilku dni, ale w ciągu jednej minuty.

Cena nie zawiera podatku od sprzedaży

Ten produkt może odzyskać złożone hasła, których nie można odzyskać w zwykły sposób. Aby przyspieszyć tę procedurę, należy użyć słowników. Podstawowe słowniki są zawarte w dostawie. Rozszerzona wersja słowników dostępna do pobrania po zakupie.

Do zapłaty