O ELCOMSOFT

ElcomSoft Co.Ltd.

Firma ElcomSoft Co. Ltd. jest założona w 1990 roku i jest wiodącym producentem cyfrowych narzędzi kryminalistycznych. Firma oferuje nowoczesne rozwiązania dla biznesu, kryminologów i organów ścigania, świadczy usługi szkoleniowe i doradcze w zakresie kryminalistyki komputerowej, mobilnej i chmurowej. Produkty i narzędzia kryminalistyczne ElcomSoft są wykorzystywane do prowadzenia dochodzeń kryminalnych przez organy ścigania. Obecnie firma oferuje pełną gamę mobilnych, komputerowych i chmurowych narzędzi kryminalistycznych, korporacyjnych rozwiązań bezpieczeństwa i narzędzi do audytów bezpieczeństwa IT.

Narzędzia ElcomSoft są używane przez większość korporacji z listy Fortune 500, jednostki wojskowe na całym świecie, zagraniczne rządy i wszystkie główne firmy księgowe. ElcomSoft - partner Microsoft (Silver Application Development), partner Intel Premier Elite i członek programu NVIDIA CUDA/GPU "Computing Registered Developer Program".

Rozwiązania ElcomSoft dla kryminalistyki komputerowej i mobilnej

Rozwiązania ElcomSoft dla kryminalistyki mobilnej umożliwiają ekspertom dostęp do chronionych hasłem, zablokowanych i zaszyfrowanych informacji zawartych w wielu urządzeniach mobilnych i usługach w chmurze, w kontenerach kryptograficznych lub zaszyfrowanych archiwach. Mobilne narzędzia kryminalistyczne pomagają uzyskać dowody przechowywane w nowoczesnych smartfonach, podczas gdy opatentowane przez firmę produkty akcelerowane sprzętowo mogą łamać hasła chroniące pliki różnych formatów. Wreszcie, unikatowe rozwiązanie do analizy śledczej pozwala naukowcom na dostęp do informacji przechowywanych w chronionych dziedziczych kontenerach BitLocker, FileVault 2, PGP Disk i TrueCrypt.

Narzędzia do odzyskiwania hasła ElcomSoft

ElcomSoft jest znany ze swojego bogatego zestawu narzędzi do odzyskiwania haseł, który pozwala rządowi, korporacyjnym i prywatnym klientom odkrywać cenne informacje chronione przez utracone i zapomniane hasła. ElcomSoft oferuje szereg narzędzi dla użytkowników i firm, które umożliwiają klientom pobieranie danych z chronionych hasłem dokumentów, archiwów i zablokowanych kont w wielu popularnych produktach.

Wielokrotnie nagradzane produkty do odzyskiwania haseł wykorzystują wiele opatentowanych i zastrzeżonych algorytmów, które pozwalają użytkownikom szybko odzyskać nawet najbardziej złożone hasła. Głęboka wiedza i zrozumienie bezpieczeństwa ElcomSoft pozwala wielu jego produktom na natychmiastowe odblokowanie informacji chronionych hasłem bez uciekania się do odgadywania właściwego hasła.

ElcomSoft jest pionierem wielu technologii i algorytmów do odzyskiwania haseł i ochrony informacji. Technologia akceleracja GPU zapewnia zauważalny wzrost szybkości odzyskiwania hasła na obsługiwanych kartach graficznych. Technologia ta została opatentowana przez US Copyright Office i zapewnia wydajność podobną do superkomputerów na zwykłych komputerach.

Algorytmy firmy z obliczeniu rozproszonym i obliczeniu w chmurze bez kosztów ogólnych zapewniają nieograniczoną skalowalność i liniowy wzrost wydajności nawet w największych sieciach.

Firma produkuje różne produkty do odzyskiwania haseł dla różnych formatów plików, produktów i systemów, w tym:

Nasze innowacje

ElcomSoft jest pionierem wielu technologii i algorytmów do odzyskiwania haseł i ochrony informacji. Nasze wynalazki zostały uznane przez Amerykański Urząd ds. Praw Autorskich. Firma otrzymała patenty na liczne algorytmy, które pozwalają produktom ElcomSoft zapewnić najwyższą wydajność.

Nasi partnerzy

  • 7,599,492 - System i metoda szybkiego odzyskiwania klucza kryptograficznego
  • 7,783,046 - Probabilistyczna kryptograficzna identyfikacja klucza z deterministycznym wynikiem
  • 7,787,629 - Używanie procesorów graficznych jako równoległych koprocesorów matematycznych do odzyskiwania hasła
  • 7,809,130 - System i metoda odzyskiwania hasła
  • 7,929,707 - Używanie procesorów graficznych jako równoległych koprocesorów matematycznych do odzyskiwania hasła
  • 8,538,030 - Używanie procesorów graficznych jako równoległych koprocesorów matematycznych do odzyskiwania hasła

Wydarzenia

Poznaj bliżej ElcomSoft podczas jednego z nadchodzących wydarzeń!

ElcomSoft aktywnie uczestniczy w demonstracjach, konferencjach i wystawach dotyczących bezpieczeństwa informacji. Badacze firmy często mówią na konferencjach PasswordsCon, Black Hat, HiTBSecConf, SecTor, RootCon i innych. Firma regularnie uczestniczy w wystawach takich jak Infosecurity, Forensics Europe Expo, HTCIA, CrimeLab, eCrime, GITEX, TechnoSecurity itp.

Uznania i certyfikaty

ElcomSoft jest partnerem Microsoft (Silver Application Development) i partnerem Intel Premier Elite oraz członkiem programu NVIDIA CUDA/GPU "Computing Registered Developer Program".

Opracowano dla nVidia CUDA Wsparcie ATI Stream Poprawiona jakość Intel Core

ElcomSoft jest uznanym ekspertem w dziedzinie odzyskiwania haseł/odzyskiwania systemów i w dziedzinie kryminalistyki. Postęp technologiczny i przywództwo firmy są cytowane w wielu autorytatywnych publikacjach, takich jak "Encyclopedia bezpieczeństwa Microsoft, Sztuka oszustwa" (Kevin Mitnick), Audyt IT: Używanie elementów sterowania do ochrony zasobów informacyjnych (Chris Davis), Hackowanie wraźliwości (Stuart McClure).

Produkty ElcomSoft stały się standardem branżowym. Są one studiowane w sesjach szkoleniowych i omawiane w podręcznikach. Nasze produkty są częścią inicjatywy Certified Ethical Hacker, programu, który poświadcza umiejętności pracowników ochrony i konsultantów, audytorów, administratorów witryn i specjalistów ds. bezpieczeństwa informacji oraz integralności infrastruktury sieciowej.

Rejestracje państwowe i handlowe

Тгьук D-U-N-S®: 813297731

Kod NATO administracji komercyjneji publicznej (NCAGE, także CAGE): 162FG
System zarządzania nagrodami (SAM): Przejdź na http://www.sam.gov i wprowadź nasz numer NCAGE czy DUNS.

Elcomsoft i logo Elcomsoft są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ElcomSoft Co.Ltd. w USA, Rosji i innych krajach. Microsoft i Windows są zastrzeżonymi znakami towarowymi lub znakami towarowymi firmy Microsoft Corporation w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach. Intel i logo Intel są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Intel Corporation lub jej podmiotów zależnych w Stanach Zjednoczonych i innych krajach.

Kontakty

Elcomsoft s.r.o.

Československé armády 371/11,
Praha 6-Bubeneč,
Czech Republic, PSČ 160 00

Formularz opinii z oficjalnymi przedstawicielami Elcomsoft.

As one of the industry leaders, our job involves complex research and constant monitoring of industry news. We love sharing our findings with our followers. Follow us on a social network of your choice, and we’ll deliver quality content straight to your news feed.