Legacy and End-Of-Life products

If you have a valid license on the software listed below, you can still download the latest available version.

Advanced Office Password Breaker

Łamanie haseł i odblokowywanie dokumentów zamiast długotrwałego odzyskiwania. Advanced Office Password Breaker efektywnie odblokowuje chronione hasłem dokumenty Microsoft Word i arkusze kalkulacyjne Excel. Potrzebujesz odblokować dokumenty jeszcze szybciej? Przyspiesz proces używając wieloprocesorowych lub wielordzeniowych systemów albo kilku komputerów i uzyskaj dane niemal natychmiast.

Suggested replacement: Advanced Office Password Recovery

Advanced WordPerfect Office Password Recovery

Advanced WordPerfect Office Password Recovery gwarantuje odzyskanie dostępu do zabezpieczonych dokumentów utworzonych przy użyciu dowolnego produktu i wersji pakietu Corel WordPerfect Office. Daje możliwość odzyskania haseł w dowolnym języku, długości i złożoności w WordPerfect, Quattro Pro i Paradox oraz natychmiastowe odzyskiwanie nawet najbardziej skomplikowanych haseł!

Suggested replacement: Advanced Office Password Recovery

Advanced IM Password Recovery

Advanced Instant Messengers Password Recovery w jednej chwili odblokowuje konta i odzyskuje zapomniane loginy i hasła do wielu popularnych komunikatorów, takich jak AOL, ICQ, MSN i Yahoo!

Szczegóły

Advanced Mailbox Password Recovery

Advanced Mailbox Password Recovery zapewnia natychmiastowe i automatyczne odzyskiwanie danych logowania POP3 i IMAP do popularnych klientów e-mail. Dołączony emulator serwera POP3/IMAP odzyskuje hasła do dowolnego klienta poczty, jaki kiedykolwiek został opracowany, w tym dla komputerów zdalnych i urządzeń mobilnych.

Szczegóły

Proactive System Password Recovery

Jeśli użytkownik może zalogować się do systemu Windows, Proactive System Password Recovery błyskawicznie odzyskuje wiele typów haseł nie wykonując jednocześnie długotrwałych ataków, a także wyświetla ukryte informacje o systemie, takie jak identyfikator produktu i kod CD. Niektóre rodzaje haseł, których nie da się odzyskać natychmiast, są poddawane atakom wykorzystującym zaawansowane, konfigurowalne kombinacje ataków słownikowych i typu brute-force.

Suggested replacement: Elcomsoft System Recovery

Proactive Password Auditor

Audyt zasad bezpieczeństwa, weryfikacja bezpieczeństwa sieci i odzyskiwanie haseł do konta za pomocą Proactive Password Auditor. Dowiedz się, jak bezpieczna jest twoja sieć, wykonując pełnoskalowy atak na hasła do kont. Przywracając i wyświetlając niezabezpieczone hasła, Proactive Password Auditor określa bezpieczeństwo Twojej sieci.

Szczegóły

Elcomsoft Blackberry Backup Explorer

Elcomsoft Blackberry Backup Explorer odszyfrowuje, analizuje i zapewnia dostęp do informacji przechowywanych w kopiach zapasowych utworzonych przy użyciu wersji PC oraz Mac oprogramowania BlackBerry Desktop Software. Zapewnia dostęp do dzienników połączeń, wiadomości e-mail, SMS i MMS oraz podgląd informacji organizatora przechowywanych na urządzeniach BlackBerry.

Szczegóły