Zamów teraz

Advanced Office Password Recovery

Advanced Office Password Recovery pozwala na usunięcie, zamianę i odzyskanie haseł chroniących dokumenty utworzone w jakimkolwiek z programów pakietu Microsoft Office. Wykorzystując karty graficzne, AMD i NVIDIA, AOPR umożliwia przeprowadzenie różnych rodzajów ataków Wysoce zoptymalizowane algorytmy zapewniają szybkie odzyskiwanie najbardziej złożonych haseł.

Wybierz typ licencji/edycję

Home Edition

$ 49

Podstawowa wersja Advanced Office Password Recovery jest przeznaczona wyłącznie do użytku domowego i pozwala odzyskać hasła tylko w programach Word i Excel.

Tylko jeden rdzeń procesora jest wykorzystywany do odzyskiwania hasła. Przyspieszenie GPU (Graphics Proccesing Unit - Procesor graficzny), jest niedostępne.

Standard Edition

$ 99

Standardowa edycja pozwala odzyskać hasła w Microsoft Word, Excel, Access (tylko hasło ogólne), Outlook i OpenDocument (OpenOffice).

Obsługiwane są do 4 rdzeni procesora i 1 rdzeń GPU do przyspieszania sprzętowego.

Professional Edition

$ 249

Wersja Professional Edition obsługuje wszystkie typy haseł we wszystkich aplikacjach i programach Microsoft Office, Open Office i Hangul Office.

Obsługiwane są do 64 rdzeni procesora i do 8 akceleratorów graficznych GPU.

Cena nie zawiera podatku od sprzedaży

Ten produkt może odzyskać złożone hasła, których nie można odzyskać w zwykły sposób. Aby przyspieszyć tę procedurę, należy użyć słowników. Podstawowe słowniki są zawarte w dostawie. Rozszerzona wersja słowników dostępna do pobrania po zakupie.

Do zapłaty