Zamów teraz

Advanced PDF Password Recovery

Advanced PDF Password Recovery odblokowuje dokumenty PDF i usuwa ograniczenia dotyczące drukowania, kopiowania i edycji. Szybko i wydajnie odszyfrowuje chronione hasłem dokumenty PDF. Dzięki opatentowanej technologii Thunder Tables® gwarantuje odzyskiwanie 40-bitowego klucza w mniej niż minutę! Wielowątkowy kod programu jest zoptymalizowany pod nowoczesne komputery wielordzeniowe, zapewniając najlepszą wydajność i najszybsze odzyskiwanie najbardziej złożonych haseł.

Wybierz typ licencji/edycję

Standard Edition

$ 49

Podstwowa wersja programu, dzięki tej wersji mozna pozbyć się wszystkich ograniczeń z dokumentu zabezpieczonych Owner-hasłem. Program nie jest przeznaczony do usunięcia ograniczeń z dokumentów zabezpieczonych User-hasłem, jeżeli to hasło nie jest znane.
Professional Edition

$ 99

Wersja Professional umożliwia odnalezienie Hasła użytkownika i usunąć z dokumentu wszystkie ograniczenia. Dodatkowo program umożliwia odnalezienie 40-bitowego klucza kodowania ( gwarantowane odkodowanie dokumentu bez względu na to jak bardzo jest skomplikowane hasło)w kilka dni. Algorytmy odnajdywania haseł i kluczy optymalizowane pod nowoczesne procesory Intel Core 2 Duo.
Enterprise Edition

$ 399

Wesrja Enterprice posiada możliwości wersji Standard i Professional. Oprócz tego program zawiera unikatowy algorytm wyszukiwania klucza kodowania, który pozwala na odnależienie klucza dosłownie w kilka minut. Program dostarczny na DVD.

Cena nie zawiera podatku od sprzedaży

Ten produkt może odzyskać złożone hasła, których nie można odzyskać w zwykły sposób. Aby przyspieszyć tę procedurę, należy użyć słowników. Podstawowe słowniki są zawarte w dostawie. Rozszerzona wersja słowników dostępna do pobrania po zakupie.

Do zapłaty
$ 208,95

$ 120,00