Zamów teraz

Advanced PDF Password Recovery

Advanced PDF Password Recovery odblokowuje dokumenty PDF i usuwa ograniczenia dotyczące drukowania, kopiowania i edycji. Szybko i wydajnie odszyfrowuje chronione hasłem dokumenty PDF. Dzięki opatentowanej technologii Thunder Tables® gwarantuje odzyskiwanie 40-bitowego klucza w mniej niż minutę! Wielowątkowy kod programu jest zoptymalizowany pod nowoczesne komputery wielordzeniowe, zapewniając najlepszą wydajność i najszybsze odzyskiwanie najbardziej złożonych haseł.

Wybierz typ licencji/edycję

Standard Edition

$ 49

Podstawowa wersja programu, która może jedynie usunąć ograniczenia dotyczące drukowania, zaznaczania tekstu i grafiki oraz kopiowania ich do schowka, dodawania komentarzy i wypełniania formularzy. Nie przetwarza plików PDF z ustawionym hasłem przeglądania, jeśli hasło to nie jest znane.

Professional Edition

$ 99

Ta wersja ma wszystkie funkcje wersji standardowej, a także umożliwia wyszukiwanie haseł do wersji edytowalnej i podglądu za pomocą ataków brute-force i słownikowych, skutecznie zoptymalizowanych pod kątem szybkości. . Ponadto ma funkcję „Key Search Attack”, która gwarantuje deszyfrowanie plików PDF przy użyciu 40-bitowego szyfrowania, niezależnie od długości i złożoności hasła.

Enterprise Edition

$ 399

W pełni obejmuje wszystkie funkcje profesjonalnego programu redakcyjnego. Wersja Enterprise jest wyposażona w zestaw patentowanych tabel Thunder Table®, które gwarantują odszyfrowanie dowolnego dokumentu PDF chronionego 40-bitowym szyfrowaniem w ciągu jednej minuty!

Cena nie zawiera podatku od sprzedaży

Ten produkt może odzyskać złożone hasła, których nie można odzyskać w zwykły sposób. Aby przyspieszyć tę procedurę, należy użyć słowników. Podstawowe słowniki są zawarte w dostawie. Rozszerzona wersja słowników dostępna do pobrania po zakupie.