Zamów teraz

Elcomsoft Phone Breaker

Elcomsoft Phone Breaker to narzędzie dla specjalistów kryminalistyki, które wyodrębnia i deszyfruje dane z kopii zapasowych urządzeń: Apple iOS, Windows Phone, BlackBerry i odpowiadającym im serwisom chmurowym. Pobiera kopię zapasową i zsynchronizowane dane iCloud z wykorzystaniem hasła Apple ID bądź wyodrębnionego z kopii binarnej tokenu. Możliwa jest deszyfracja kopii zapasowych iOS z wykorzystaniem GPU.

Wybierz typ licencji/edycję

WINDOWS

Professional Edition

$ 199

EPB Professional obsługuje do 32 rdzeni procesora i do 8 procesorów graficznych; może odzyskać hasła BlackBerry Password Keeper i portfela, hasła do urządzeń BlackBerry (jeśli zainstalowano opcję szyfrowania karty multimedialnej), wyodrębnić i odszyfrować dane z pęku kluczy, a także pobierać kopie zapasowe iOS z iCloud i danych Windows Phone z kont MS Live!.

Forensic Edition

$ 799

EPB Forensic posiada wszystkie funkcje EPB Professional, a także jest w stanie odszyfrować kopie zapasowe BlackBerry 10 (jeśli znane jest hasło do BlackBerry ID), obsługuje konta Apple z weryfikacją dwuetapową, jest na koncie Apple za pomocą tokena uwierzytelniającego (wyodrębnionego z systemu Windows lub Mac) Apple ID i hasło, a także może pobierać dodatkowe dane z iCloud (nie tylko kopie zapasowe).

macOS

Professional Edition

$ 199

EPB Professional pozwala odszyfrować kopie zapasowe iTunes (ze znanym hasłem), wyodrębnić i odszyfrować dane pęku kluczy z kopii zapasowych iTunes i iCloud, pobrać kopie zapasowe iOS z iCloud, pobrać dane Windows Phone z kont MS Live !, a także odszyfrować karty SD Blakkerry (do 10).

Forensic Edition

$ 799

EPB Forensic ma wszystkie funkcje EPB Professional, a także jest w stanie odszyfrować kopie zapasowe BlackBerry 10 (jeśli znane jest hasło BlackBerry ID), obsługuje konta Apple z weryfikacją dwuetapową, jest na koncie Apple za pomocą tokena uwierzytelniającego (wyodrębnionego z systemu Windows lub Mac) Apple ID i przez hasło, a także może pobierać dodatkowe dane z iCloud (nie tylko kopie zapasowe).

Cena nie zawiera podatku od sprzedaży

Ten produkt może odzyskać złożone hasła, których nie można odzyskać w zwykły sposób. Aby przyspieszyć tę procedurę, należy użyć słowników. Podstawowe słowniki są zawarte w dostawie. Rozszerzona wersja słowników dostępna do pobrania po zakupie.